przelewy24 dotpay pocztex

DTCO 4.XX GPS Emulator 1szt.

4 797,00 zł brutto

Podane ceny zawieraja podatek 23% VAT

Dla klientow EU posiadajacych aktywny numer VAT w VIES - 0% VAT - 3 900,00 zł

Dodaj do listy życzeń

348 Przedmioty

Urządzenie do diagnozowania napięcia moduł  USB,  bez ingerencji do wnętrza lub instalacji. Oferowany produkt jest bezprzewodowy. Informujemy iż sprzedawane przez nas urządzenie ma wiele innych właściwości. Każdy cyfrowy do 2020 r. wraz z czujnikami ABS. Możliwość negocjacji przy większym zamówieniu. Oferowane urządzenie jest testerem napięcia w gnieździe OBD (po przez zainstalowaną diodę oświetlającą np. nogi w kabinie kierowcy) , wraz z możliwością programowania podzespołów w systemie mikrokontrolerowym, sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za używanie niezgodne z prawem. Wszystkie modele aut. MODUŁ GPS - obsługuje

DTCO 4.XX  GNSS , nowych nadajników KITAS 4.0 (2185), dokumentacji technicznej oraz połączeń CAN . Skupiono się również na zagadnieniach, związanych z programowaniem tachografów uniwersalnych. Zwrócono też uwagę na zagadnienia prawne (EU) No 799/2016 i 502/2018 oraz dalsze plany z tym związane.

GPS MODULE

Urządzenie nie narusza art. 25 ustawy o tachografach (t.j. Dz.U z 2020 r. poz 900)

Jako sklep nie praktykujemy metod ukazanych na filmach, sprzedający nie nakłania oraz nie instruuje w jaki sposób tego dokonać.

Moduł może być wykorzystany do wymiany danych między komputerem a systemem mikrokontrolerowym lub do programowania płytek z wyprowadzonym interfejsem szeregowym. 

Konwerter, który umożliwia komunikację pomiędzy interfejsami szeregowymi USB i UART. Pozwala na wymianę danych między komputerem a układami wykorzystującymi mikrokontrolery. Moduł oparty na układzie PL2303. W systemie operacyjnym widoczny jako wirtualny port COM.

VCCIO Zasilanie 3,3 V lub 5 V wybierane za pomocą zworki.
GND Masa układu.
TXD Pin nadajnika UART (napięcie ustawiane za pomocą zworki).
RXD Pin odbiornika UART (napięcie ustawiane za pomocą zworki).

Więcej szczegółów